Afterglow: Miniatures Strategy Game

 

Afterglow: Miniatures Strategy Game allows you to create your own warband, which you will lead to the fight for survival and domination among the ruins and the wasteland of the extraordinary world devastated by the apocalypse. Each game is played with the help of precisely made 32 mm models, which will depict heroes, monsters, special characters and basic units. 

 

W przeciwieństwie do innych gier tego typu, Afterglow: Strategiczna Gra Figurkowa oparta jest na przetrwaniu i wypełnianiu misji. O zwycięstwie w głównym stopniu decydować będzie obrana strategia, umiejętne kierowanie bandą i wykorzystywanie zdolności jej członków oraz wypełnianie opisanych w scenariuszach i wylosowanych na kartach Misji celów, które zapewniają przewagę nad przeciwnikiem. Anihilacja bandy przeciwnika nie zawsze jest jedynym słusznym rozwiązaniem - chociaż zawsze pozostaje jedną z opcji.

 

Sześć dostępnych w grze frakcji pozwoli każdemu wybrać bandę, która najlepiej będzie odpowiadać jego lub jej preferencjom związanym z wyglądem modeli jak i ulubionym stylem gry.

 

Do rozgrywki potrzeba zaledwie od kilku do kilkunastu modeli. W zależności od chęci i doświadczenia graczy, możliwe jest rozgrywanie pojedynczych, szybkich potyczek, jak i prowadzenie dłuższych, fabularyzowanych kampanii, w trakcie których członkowie band mogą zdobywać doświadczenie, rozwijać swoje zdolności, posiąść nowy ekwipunek jak również odnieść trwałe obrażenia, cierpieć na choroby czy doznawać bolesnych, chociaż czasem przydatnych mutacji.

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl