Subscribe to the Newsletter
Enter your e-mail address if you want to receive information about new products and promotions.
Codex: Astra Militarum
Codex: Astra Militarum
€36.46 €33.64
szt.
Orks: Trukk
Orks: Trukk
€33.15 €27.85
szt.
Astra Militarum Sentinel
Astra Militarum Sentinel
€26.52 €22.28
Orks: Mozrog Skragbad
Orks: Mozrog Skragbad
€36.46 €30.63
szt.
Rockgut Troggoths
Rockgut Troggoths
€39.75 €33.75
szt.
Exalted Hero of Chaos
Exalted Hero of Chaos
€23.43 €19.81
szt.
Ekran Spamiętywacza
Ekran Spamiętywacza
€11.00 €7.70
szt.
Blood Angels Mephiston
Blood Angels Mephiston
€29.83 €25.06
szt.
Goliath Maulers
Goliath Maulers
€30.94 €25.99
szt.
Farseer Skyrunner
Farseer Skyrunner
€26.52 €22.43

Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound - Podręcznik Główny

Availability: sold out
Price: €41.55 41.55
quantity szt.
You gain 41 points [?]

product unavailable

add to wish list

Description

Burza Sigmara rozbiła hordy sił Chaosu. Stała się tym samym iskrą, która ponownie rozpaliła nadzieję w mieszkańcach Krain Śmiertelnych. Położone w ten sposób podwaliny cywilizacji przyczyniły się do powstania bastionów sił Ładu. Przez pewien czas wydawało się, że niekończący się napływ ciemności może zostać zatrzymany. Wtedy jednak nadszedł Nekrowstrząs, a nieumarłe legiony potężnego Nagasha powstały, by zrównać z ziemią Miasta Sigmara. Nadzieja przygasa, Krainom Śmiertelnych raz jeszcze grozi unicestwienie przez siły ciemności…

Odkryj Krainy Śmiertelnych dzięki pierwszej grze fabularnej osadzonej w świecie Warhammer Age of Sigmar.

Jesteście Duszosplecionymi – bohaterami wybranymi przez bogów, stawicie czoła koszmarom gnębiącym Krainy Śmiertelnych. Powierzono wam najważniejszą dotąd misję. Musicie powstrzymać nową erę Chaosu, Śmierci i Zniszczenia. Stwórzcie drużynę, która będzie składać się z najpotężniejszych bohaterów żyjących w krainach. Stawcie czoła zgrajom wędrownych ludożerców, legionom nieumarłych istot i hordom niebezpiecznych demonów, w desperackiej walce o przetrwanie.

Podręcznik podstawowy Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound zawiera wszystko, czego potrzebujesz ty i twoi przyjaciele, by przeżyć epickie i niebezpieczne przygody w niezwykłym uniwersum fantasy, jakim są Krainy Śmiertelnych.

 

Poznaj najwyższej jakości gry fabularne!

Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound to jedna z trzech aktualnie wspieranych gier RPG spod znaku marki Warhammer.

System tworzony jest przez doświadczony i utytułowany zespół twórców z Cubicle 7. Do ich portfolio należą gry fabularne w uniwersach Doctor Who, Władcy Pierścieni i Sił Pierwotnych oraz suplementy do Zewu Cthulhu.

Pierwszy raz po polsku!

Przygotowaniem polskiego wydania zajmuje się zespół doświadczonych tłumaczy i redaktorów.

Wszystkie prace odbywają z zachowaniem najwyższych standardów, z dbałością o spójność z marką Warhammer Age of Sigmar.

Wkrocz do Krain Śmiertelnych.

Zdarzenia z Końca Czasów doprowadziły do zniszczenia Starego Świata. Destrukcję przetrwał Sigmar Młotodzierżca, odnalazł go smok Dracothion. Wspólnie udali się do tego, co pozostało ze Świata, Który Był. Nastała Era Sigmara!

Poznaj Krainy Śmiertelnych, zupełnie nowy świat Warhammera. Wraz z drużyną przemierzcie ziemie pełne wiatrów magii i potężnych istot. Wspólnie stańcie na czele sił Ładu i dajcie odpór Ciemności!

Zupełnie nowa mechanika.

Cubicle 7 opracowało na potrzeby Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound nowe pełne dynamiki, a jednocześnie łatwe do przyswojenia zasady.

Opierają się one o kości sześciościenne k6, przy czym wykorzystują najlepsze elementy mechaniki znanej z Warhammer Fantasy Roleplay 4 edycja takie jak bogaty zestaw talentów postaci.

Stwórz SWOJEGO bohatera!

Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound oddaje w Twoje ręce ogrom możliwości. Podczas tworzenia postaci możesz wybierać z pięciu gatunków i aż dwudziestu trzech archetypów przypisanych do siedmiu różnych frakcji.

Pokieruj losami wytrwałego człowieka, potężnego Nieśmiertelnego Gromowładnego, dumnego Aelfa, walecznego Duardina lub zrodzonego z sił natury Sylvanetha. Wszystko zależy od Ciebie!

Rozrywka dla każdego.

Zjadłeś zęby na grach fabularnych? Może RPGi to dla Ciebie całkowita nowość? Niezależnie od tego, do której grupy należysz, czeka cię niesamowita zabawa! Dla początkujących łatwe w przyswojeniu zasady, dla zaawansowanych głębia możliwości.

 

Do zobaczenia w Krainach Śmiertelnych!

 

Przeczytaj recenzję systemu na blogu RPGowa Alchemia!

Warhammer Age of Sigmar Roleplay: Soulbound
Podręcznik Główny
Tłumaczyli: Igor Andrzejewski, Radek Barański, Jacek Czuba, Krzysztof Kowalczyk, Daniel Kurzeja, Paulina Musioł, Łukasz Sasuła,
Redakcja: Radosław Barański, Paulina Musioł
Korekta: Ewa Lasota, Karolina Matyniak
Redakcja merytoryczna: Daniel Kurzeja, Krzysztof ‘Jaxa’ Rudek

Oprawa: twarda, full kolor.
Stron: 348

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl