Afterglow: Strategiczna Gra Figurkowa

 

Afterglow: Strategiczna Gra Figurkowa pozwala Ci stanąć na czele własnej bandy, którą poprowadzisz do walki o przetrwanie i dominację pośród ruin i pustkowi niezwykłego, zdewastowanego przez apokalipsę świata Poświaty. Każda potyczka rozgrywana jest za pomocą precyzyjnie wykonanych modeli w skali 32 mm, które przedstawiać będą bohaterów, potwory, postacie specjalne jak i podstawowe oddziały.

 

W przeciwieństwie do innych gier tego typu, Afterglow: Strategiczna Gra Figurkowa oparta jest na przetrwaniu i wypełnianiu misji. O zwycięstwie w głównym stopniu decydować będzie obrana strategia, umiejętne kierowanie bandą i wykorzystywanie zdolności jej członków oraz wypełnianie opisanych w scenariuszach i wylosowanych na kartach Misji celów, które zapewniają przewagę nad przeciwnikiem. Anihilacja bandy przeciwnika nie zawsze jest jedynym słusznym rozwiązaniem - chociaż zawsze pozostaje jedną z opcji.

 

Sześć dostępnych w grze frakcji pozwoli każdemu wybrać bandę, która najlepiej będzie odpowiadać jego lub jej preferencjom związanym z wyglądem modeli jak i ulubionym stylem gry.

 

Do rozgrywki potrzeba zaledwie od kilku do kilkunastu modeli. W zależności od chęci i doświadczenia graczy, możliwe jest rozgrywanie pojedynczych, szybkich potyczek, jak i prowadzenie dłuższych, fabularyzowanych kampanii, w trakcie których członkowie band mogą zdobywać doświadczenie, rozwijać swoje zdolności, posiąść nowy ekwipunek jak również odnieść trwałe obrażenia, cierpieć na choroby czy doznawać bolesnych, chociaż czasem przydatnych mutacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl