Currency / Waluta
Blog kategorie
Promocje
Ekran Spamiętywacza
Ekran Spamiętywacza
48,96 zł 39,15 zł
szt.
Afterglow: Postapokaliptyczna Gra Fabularna
Afterglow: Postapokaliptyczna Gra Fabularna
108,99 zł 70,83 zł
szt.
Zmiany, zmiany, zmiany 0
Zmiany, zmiany, zmiany

Czołem!

Mamy dla Was ważną informację związaną z Afterglow: Postapokaliptyczna Gra Fabularna.

Plany związane z zapowiadanymi suplementami uległy zmianie. Nie oznacza to jednak zarzucenia całego projektu, a jego całkowite odświeżenie po dość długiej hibernacji.

Szykowana jest nowa edycja gry, w której znajdziecie zaktualizowane zasady, w tym poprawione zasady tworzenia Ocalałego, jego rozwoju czy walki.

 

Już w kwietniu do wybranych ochotników trafią pliki przeznaczone do testów, natomiast do wakacji wydany zostanie Zestaw Startowy. 

Nowe zasady wydane zostaną w formie trzech podstawowych podręczników: Kronik Ocalałego, Tajemnic Spamiętywacza oraz Mocy. Planowane jest również tłumaczenie na język angielski.

 

Oznacza to odejście od poprzednich planów wydawniczych. Zarówno Moc jak i ewentualne kolejne suplementy, wydawane będą w oparciu o odświeżone zasady gry.

Z tego powodu dla osób, które brały udział w kampanii Wspieram.to, otwierają się dwie opcje:

1. Zakupione suplementy i dodatki do pierwszej edycji, które nie zostaną wydane, mogą zostać zamienione na produkty wydawane w ramach nowej edycji gry lub na bony do wydania na dowolne produkty w sklepie https://warhog.pl.

2. Wspierający może otrzymać zwrot środków wpłaconych na kampanię za nagrody, których nie otrzymał do dnia dzisiejszego.

W obu przypadkach prosimy o kontakt mailowy pod adresem warhogstore@gmail.com.

 

 

Już wkrótce opowiemy Wam więcej o nadchodzących zmianach.

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi i pomysły dotyczące nowej edycji, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem warhogstore@gmail.com.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl