2021 0
2021

 

Witajcie!

Wielkimi krokami nadszedł nowy rok, a wraz z nim nastał czas na plany związane z WarHog.pl i produktami, które będziecie mogli znaleźć w naszym sklepie w zbliżających się miesiącach.

W tym roku będziemy starali się poszerzyć znacząco naszą ofertę, tak by zarówno gracze, modelarze jak i kolekcjonerzy mogli znaleźć coś dla siebie.

Na pewno znajdą się tu nowe produkty Ignis Art oraz White Tree Games, i właśnie o tych planach wydawniczych możecie przeczytać poniżej.

 

IGNIS ART

W ubiegłym roku Ignis Art wydało pięć cudownych popiersi w skali 1:10, inspirowanych mitologią słowiańską, tworząc tym samym linię 'Slavic Legends'. Modele zostały przyjęte lepiej niż dobrze, a zarówno ich projekty, rzeźba, jak i jakość odlewów zdobyły uznanie kolekcjonerów z całego świata.

W roku 2021 studio Ignis Art planuje rozszerzyć swoją działalność. Każdego miesiąca planowane są nowe premiery, a modele należeć będą do czterech różnych linii tematycznych.

Miłośnicy słowiańskiego klimatu otrzymają kolejne popiersia z linii 'Slavic Legends'. Linia '75 Dreams' skupiać się będzie na modelach w skali 75 mm, których tematyka będzie związana z baśniami, legendami i podaniami różnych kultur. Trzecia linia - 'Afterglow: Survivors' - przeniesie Was do surowego, postapokaliptycznego świata znanego z gier Afterglow: Miniatures Game oraz Afterglow: Postapokaliptyczna Gra Fabularna. Ostatnią z linii jeszcze przez chwilę skrywać będzie mgła tajemnicy, ale już niebawem będziecie mogli dowiedzieć się o niej śledząc fanpage Ignis Art na FB.

 

Już w najbliższych dniach rozpoczynamy wysyłkę modelu Pixie - pierwszej figurki z serii '75 Dreams'.

 

Zaraz po tym w sklepie WarHog.pl rozpocznie się przedsprzedaż Wilkołaka - kolejnej groźnej i zmysłowej słowiańskiej piękności.

 

WHITE TREE GAMES

Po przejściowych problemach, White Tree Games planuje wrócić do normalnej działalności wydawniczej, zaczynając od wskrzeszenia swoich poprzednich tytułów - Afterglow: Miniatures Game oraz Afterglow: Postapokaliptyczna Gra Fabularna.

W pierwszym półroczu wydane zostaną nowe materiały i suplementy do Afterglow: PGF, w tym wyczekiwany suplement 'Moc', pozwalający na wprowadzenie do rozgrywek elementów magii i większej ilości zjawisk nadnaturalnych, a także na wcielenie się przez graczy w postacie czarowników, takich jak technomanci, czarownicy krwi, szamani czy stawiający swe życie, poczytalność i dusze na szali ksenomanci.

Pojawią się także scenariusze przygód, dodatek Łowca Bestii oraz akcesoria do gry.

 

 

Również w pierwszym półroczu opublikowane zostaną zaktualizowane zasady do Afterglow: Miniatures Game - zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji językowej. Przygotowane będą nowe zestawy modeli pozwalające na stworzenie jeszcze ciekawszych postapokaliptycznych band, którymi będziecie mogli dowodzić.

 

W planach na ten rok znajdują się także inne premiery, jak starter do nowej gry fabularnej oraz premiera niezwykłej gry karcianej. Więcej informacji na ten temat pojawi się jednak dopiero w późniejszym okresie.

 

 ...

 

Podsumowując - rok 2021 zapowiada się pracowicie i obfitować będzie w nowe premiery. Mamy nadzieję, że przypadną Wam one do gustu.

Korzystając z okazji życzymy Wam szczęśliwego Nowego Roku i zachęcamy do śledzenia naszego fanpage'a na FB. W ten sposób nie przegapicie żadnej z nowości!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl